Yağmur Suyu


Yağmur Suyu

Altyapı tek seferde, planlı ve ileriye dönük yapılmalıdır. Bundan da önemlisi altyapı "yönetilebilir" bir yapıda olmalıdır. Bu noktada "altyapı planlaması ve uygulamasını" Samel İnşaat'ın deneyimli kadrosuna bırakmak vereceğiniz en önemli kararlardan biri olacaktır.

Çünkü Samel İnşaat'ın teknik uzmanları daha projenin başında size profesyonel anlamda danışmanlık hizmeti ve proje konusunda destek vererek iş yükünüzün hafiflemesini sağlar.


Samel İnşaat alt yapı hizmetleri, bilgi ve deneyimlerini en güncel teknolojilerle birleştirip uçtan uca çözümlerle hizmetinize sunar. Alt yapı teknolojisinin geliştirilmesinde ve iş sistemlerinin tasarımında işletmenizi her noktada destekler. Samel İnşaat, alt yapının önemli bir bölümünü oluşturan içme suyu, atık su ve yağmur suyu şebeke inşaatı işleri noktasında hizmet vermektedir.


Bizim amacımız, alt yapı sistemlerinin, inşaat ve dayanım ömrü süresince sistem için optimum çözümler sağlamaktır.

 

Samel İnşaat olarak, atıksu kanalı ve yağmur suyu kanalı projesi ile ilgili tüm inşaat ve yapısal işlerinin mühendislik, alım, yapım, montaj, ön işletmeye alma ve işletme işlerini başarıyla sürdürmekteyiz.